fbpx
Головна » Статті » Правила регулярного догляду за шкірою в домашніх умовах

Правила регулярного догляду за шкірою в домашніх умовах

Якщо ви щасливий володар нового шкіряного дивана, але поняття не маєте як доглядати за ним, пропонуємо ознайомитися з переліком простих маніпуляцій, які, при регулярному використанні, дозволять меблів завжди виглядати відмінно:
 

1 Один раз в два тижні проводите чистку шкіряної оббивки від пилу і побутових забруднень. Для цих цілей прекрасно підійде пилосос з невеликою насадкою з м’якого ворсу.
2 Бруд і сліди експлуатації видаляються з поверхні дивана за допомогою ганчірки і теплого мильного розчину. Головне – не сильно мочити шкіру, а після “банних процедур” насухо витирати всю оббивку.
3 Чистка та догляд зі спеціальною побутовою хімією повинні проводитися в міру забруднення дивана, але не частіше ніж один раз на півроку, тому що хімічні реагенти витончують шкіру.
4 Видалення плям слід проводити відразу, поки вони не проникли глибоко в структуру. Якщо під рукою немає спеціальних засобів, що очищають, використовувати один з народних способів.
5 Раз на півроку проводити відновлення захисного, ліпідного шару шкіри, за допомогою спеціальних просочень, які втираються в поверхню. Просочення можна замінити гліцерином або касторовою олією.
 

Це загальні правила,ми цю тему будемо розвивати, так що чекайте більш детальну інформацію в подальших постах.
 

Якщо якийсь метод не допомагає, пляма в’їлися занадто глибоко, то краще звернутися до професіоналів, які підкажуть подальші дії.


});