fbpx
Головна » Статті » Побутові хімічні засоби

Побутові хімічні засоби

Сучасні виробники пропонують цілі серії хімічної продукції – це гелі, піни, спреї і порошки. Засіб може бути вже готове до використання або потребувати попередньому приготуванні. Серед найбільш популярних марок: Vanish, Dr. Beckmann, Amway, Unicum.
 

Спеціальних засобів для чищення матраца, як правило, не виробляють. Для цього використовуються склади для догляду за м’якими меблями. Виробники позиціонують свої продукти як універсальні і однаково ефективні проти всіх видів забруднень. Залежно від форми випуску побутові засоби готуються і застосовується по-різному, але є ряд загальних правил:
 

– Для чищення матраца потрібно використовувати тільки піну, що утворюється від засобу.
– Наносити склад потрібно пульверизатором або губкою, але ні в якому разі не натискаючи на матрац – інакше ви тільки проштовхне пляма глибше або зробите його більше за розміром.
– Рясно мочити матрац теж не варто. Це так само призведе до проштовхування бруду всередину матраца.
– Щоб уникнути розлучень краще чистити весь матрац, навіть якщо спочатку хотіли просто видалити невелика пляма.
– Після чищення матрац потрібно як слід просушити – краще на балконі або біля вікна.
– Коли матрац повністю просохне, ретельно пропилососьте його, щоб зібрати засоби для чищення.
 

Перед застосуванням будь-якого миючого засобу уважно читайте інструкцію від виробника і тестируйте препарат на непомітній ділянці!
 

На перший погляд здається – що може бути простіше, ніж купити готовий засіб і провести їм чистку? Але практика показує, що побутова хімія дозволяє впоратися тільки з простими і свіжими забрудненнями. Застарілі засохлі плями не під силу побутовим препаратів.


});