fbpx
Головна » Статті » Аквачистка диванів і м'яких меблів

Аквачистка диванів і м’яких меблів

Аквачистка (або волога чистка) – метод чистки диванів та інших м’яких меблів з використанням миючих засобів і води в якості розчинника. Це потужний спосіб позбавлення м’яких меблів від бруду, пилу і плям. Аквачистка ефективна проти більшості забруднень і дозволяє знищити навіть в’їдаються і застарілі плями.
 

Опис технології
Аквачистка проводиться спеціалізованим обладнанням – компактним миючим пилососом (екстрактором), оснащеним двома баками для розчину, що чистить і брудної води. За принципом роботи екстрактор нагадує звичайний миючий пилосос, але значно потужніший. Поперемінне розбризкування і збір миючого складу забезпечується спеціальною насадкою, до якої підведені два шланга.
Перед початком робіт відповідно до типу текстильної оббивки м’яких меблів і ступенем її забруднення підбирається миючий засіб. Очищуючий склад заливається в бак екстракторной машини і розчиняється в теплій чистій воді. Після цього можна приступати до чищення.
 

Миючий розчин подається через насадку-розпилювач під потужним натиском і наноситься на поверхню оббивки меблів. Розчин моментально проникає в найглибші шари оббивки і наповнювача меблів.
Під впливом миючого складу бруд розкладається на найдрібніші частинки, які легко відщеплюються від оббивки.
 

Екстракторного пилосос перемикається в режим всмоктування. Залишки миючого засобу разом з частинками бруду через насадку видаляються з дивана. Усмоктувальна сила екстракторного пилососа так велика, що диван стає майже сухим. Після хімчистки диван повністю готовий до використання через 4-8 годин в залежності від вологості в приміщенні.
переваги аквачистки
 

1. Аквачистка – найефективніший спосіб боротьби з забрудненнями різного походження на м’яких меблів. З її допомогою можна видалити навіть старі засохлі плями і позбутися від складних забруднень, таких як кров’яні плями, сліди фруктових соків, жирні плями від їжі і косметики.
 

2. Хімчистка методом аквачистки абсолютно безпечна для застосування навіть в будинках, де є маленькі діти і тварини. Використовувані миючі склади не мають неприємного різкого запаху, вони гіпоалергенні і до того ж без залишку вимиваються з меблів водою.
 

3. Щоб провести аквачищення не потрібно докладати ніяких зусиль і вивозити диван в цех. Досить тільки викликати фахівця додому.
 

4. Після аквачистки на дивані не залишається розлучень, так добре знайомих господаркам при спробах самостійного чищення. В результаті професійної хімчистки м’які меблі залишається бездоганно чистою зовні і всередині.
 

5. Аквачистка позбавляє м’які меблі не тільки від бруду і в’їдаються плям, а й знищує неприємні запахи.
 

Коли метод аквачистки неефективний?
Метод аквачистки протипоказаний деяким видам оббивних тканин.
За допомогою технології вологою хімчистки можна почистити практично будь-яку м’які меблі. Але в деяких випадках навіть делікатна чистка з мінімальної вологою обробкою і щадними миючими засобами може бути протипоказана оббивці дивана.
 

Для прикладу, при правильному підході навіть гладкий натуральний шовк безболісно переживає професійну аквачищення. Але категорично не можна використовувати даний метод для очищення оббивки з ворсом з натурального шовку. В цьому випадку оббивна тканина може деформуватися і безповоротно зіпсуватися. З безпомилкової точністю визначити склад оббивки і можливість застосування технології вологою хімчистки може тільки фахівець.
 

Аквачистка може бути неефективна, якщо ви самостійно затирали оббивку звичайної побутовою хімією.
На жаль, в гонитві за чистотою господині часто намагаються затерти пляма будь-якими миючими засобами, які є під рукою. Зазвичай це бувають Ваніш, Фейрі або рідке мило. Така спроба самостійного чищення найчастіше закінчується появою розлучень на оббивці. При цьому плями, які були на її поверхні, ще більше розходяться по дивану. Не можна сказати, що в подібній ситуації аквачистка строго протипоказана. Але, швидше за все, вона виявиться просто неефективна. На жаль, жоден фахівець не дасть вам 100% гарантії чистоти після використання коштів, не призначених для догляду за меблями.
 

Аквачистка від Double Clean
Ми настійно рекомендують не експериментувати зі своїми меблями! Догляд за м’якими меблями повинен продовжувати термін її служби і надавати привабливий зовнішній вигляд, а не псувати. При появі плям краще відразу ж зверніться до фахівців! Замовивши послугу чищення меблів в нашій компанії, ви гарантовано отримаєте чистий зовні і всередині диван. А щоб м’які меблі довго зберігала яскравість оббивки і привабливий зовнішній вигляд, ми рекомендуємо проводити профілактичну професійну хімчистку вашої меблів не рідше двох разів на рік. Всього дві чистки в рік не вплинуть наш ваш сімейний бюджет. Зате їх досить для підтримки чистоти дивана!


});